Firma TRANS–PORTER Warszawa

Firma TRANS–PORTER oferuje transport i przewóz mebli jak również ich wnoszenie, składanie oraz profesjonalny montaż i demontaż, a dodatkowo wynajem powierzchni magazynowej na przechowywanie mebli i rzeczy. Naszymi klientami są przede wszystkim osoby prywatne, ale chętnie obsługujemy również rozmaite firmy oraz instytucje. Współpracujemy też z salonami meblowymi, jako partner dostarczający zakupione w nich meble.

  • Gwarantujemy dokładność i profesjonalizm działania oraz szybką i sprawną realizację zleceń!
  • Dysponujemy nowymi samochodami dostawczymi, które umożliwiają bezproblemowy transport i przewóz mebli
  • Przechowalnia mebli o powierzchni 1000 m2
  • Odpowiednim sprzętem i narzędziami, które są niezbędne podczas przewożenia i składania mebli.

Firma TRANS-PORTER świadczy nieprzerwanie usługi od momentu jej założenia czyli od 2010 roku natomiast osoby które nią kierują oraz wszyscy pracownicy zajmowali się transportem i przewozem mebli już dużo wcześniej. Zdobywane przez nich umiejętności zdecydowanie procentują, czego najlepszym dowodem jest pełna satysfakcja naszych klientów. Kolejnym atutem firmy TRANS-PORTER jest fakt, że zatrudnione w niej osoby to prawdziwi fachowcy w dziedzinach takich jak składanie i montaż mebli i w związku z tym możemy zapewnić, że zarówno branża transportowa jak i meblarska jest nam naprawdę dobrze znana. Zawdzięczamy to dogłębnej znajomości tematu oraz bogatemu doświadczeniu. Warto więc skontaktować się z nami, bez względu na to czy chodzi o jeden przewóz czy dłuższą współpracę. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą na transport mebli w mieście stołecznym Warszawa jak również na przewóz pianina czy fortepianu w której proponujemy bardzo konkurencyjne ceny i to zarówno jeśli chodzi o przewozy w obrębie Warszawy czy okolic czy o transport do innych miast w Polsce lub za granicą.

NOWE SAMOCHODY
Pewny i Bezpieczny Transport Mebli!

Szanowni Państwo, chcielibyśmy poinformować, iż w tym roku zakupiliśmy dwa nowe pojazdy Renault Master Kontener o pojemności 20 m3. Oprócz nich posiadamy także samochody Iveco, z których korzystamy już od pewnego czasu i musimy stwierdzić, iż są niezawodne. Wszystkie nasze samochody przystosowane są do profesjonalnego przewozu mebli. Dbając o bezpieczeństwo transportu, każdy objęty jest ubezpieczeniem OC przewoźnika tzw. OCP. Bez problemu zrealizujemy dowolne zlecenie! Zapraszamy do kontaktu i współpracy!

PRZECHOWALNIA MEBLI
Przechowywanie Mebli i Rzeczy

Przechowalnia mebli i rzeczy znajduje się w naszej ofercie nieprzerwanie od bardzo wielu lat i nadal pozostajemy pod tym samym adresem w dzielnicy Warszawa Włochy ul. Parowcowa 32. Natomiast od pewnego czasu dysponujemy magazynem o dużo większej powierzchni 1000 m2. Gwarantujemy profesjonalną obsługę jak również pełną ochronę i całodobowy monitoring obiektu. W naszym dużym magazynie przechowywanie mebli to idealne rozwiązanie na czas przeprowadzki lub remontu mieszkania czy biura. Jednak niektórzy zostawiają w nim rzeczy z których po prostu w danej chwili nie korzystają, ale liczą, że jeszcze kiedyś się przydadzą. Usługa polegająca na magazynowaniu mebli skierowana jest głównie do osób prywatnych, ale także do firm oraz salonów meblowych.

Współpracujemy między innymi z: