MONTAŻ MEBLI Warszawa

Montaż Mebli to oprócz dokonania zakupu mebli do korzystania z nich we własnym mieszkaniu czy biurze jest wbrew pozorom dość daleka droga. Najpierw trzeba je przetransportować i wnieść do środka, nierzadko na jedno z wyższych pięter, a w wielu przypadkach konieczne jest także ich złożenie. Jednak po co się męczyć i poświęcać wiele godzin cennego czasu na coś, co najlepiej zlecić fachowcom? Firma TRANS-PORTER świadczy usługi z zakresu montażu i składania mebli w Warszawie, ale po ustaleniu warunków, które zadowolą obie strony, możemy również zająć się tym w innej lokalizacji. Oczywiście w razie potrzeby gwarantujemy także profesjonalny transport mebli na terenie całej Polski i zagranicą. Bez względu na to z jak wielu elementów składa się mebel, nasi pracownicy na pewno poradzą sobie z jego złożeniem i skręceniem. Zatrudniamy tylko wykwalifikowane osoby z wieloletnim doświadczeniem, które miały już do czynienia z różnego rodzaju częściami, śrubkami, pomysłami oraz instrukcjami. W związku z tym bez problemu rozszyfrują każdą z nich i w szybki oraz sprawny sposób wykonają montaż mebli w dowolnym pomieszczeniu z wyjątkiem kuchni, czyli w salonie, sypialni, przedpokoju, biurze, gabinecie itp. Nie ma znaczenia czy zlecenie dotyczy popularnego modelu łóżeczka dziecięcego czy nietypowej szafy – poradzimy sobie ze wszystkim! Nasi pracownicy zawsze mają przy sobie pełny zestaw narzędzi, dzięki którym nic ich nie zaskoczy.

  • Montaż Mebli Tapicerowanych - komplety: narożniki, sofy, do montażu
  • Montaż Stołu / Stołu szklanego / Montaż Łóżka bez pojemnika / z pojemnikiem
  • Montaż Meble Drobne / Meble Salonowe / Meble w paczkach
  • Rozpakowanie - Ustawienie - Zabranie opakowań

MONTAŻ MEBLI OD 30 ZŁ

ZAPRASZAMY

Więcej o Nas

Montaż Mebli CENNIK

W przypadku usługi polegającej na montażu mebli, cennik bywa elementem decydującym o tym, czy dana osoba wybierze ofertę tej lub innej firmy. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego oprócz rzetelnego wykonywania zleceń, zapewniamy niewygórowany koszt ich realizacji. Jeśli chodzi o składanie mebli, ceny powinny być na tyle atrakcyjne dla klienta, aby nie musiał się zastanawiać czy nie lepiej jednak poradzić sobie ze skręcaniem samodzielnie. Zapraszamy do przeglądnięcia naszych cenników – montaż mebli oraz transport mebli lub do kontaktu z nami. Proponujemy wpisać następnie do wyszukiwarki internetowej hasło "składanie mebli Warszawa cennik" czy np. "montaż mebli Warszawa cennik”, żeby zapoznać się z warunkami innych firm. Jesteśmy przekonani, że nasze okażą się wyjątkowo korzystne.

Gwarantujemy jednocześnie, że podczas składania mebli nie ucierpi na tym nigdy podłoga ani ściany. Praca wykonywana jest z zachowaniem wszelkich niezbędnych środków ostrożności, tak by wymienione powierzchnie były chronione przed zarysowaniami. Poza tym nasi pracownicy zawsze zostawiają porządek w miejscu, w którym skręcali meble. Żeby nowy stół czy komplet krzeseł sprawiał właścicielom radość nie powinni zaczynać swojej przygody z nim od denerwowania się skomplikowanym sposobem montażu. Lepiej skorzystać z naszej pomocy. Poza tym w ten sposób można uniknąć nieprawidłowego wykonania czynności opisanych w instrukcji w bardziej lub mniej czytelny sposób. Kiedy jest to wymagane, wykonujemy różnego rodzaju prace pozwalające na zawieszenia mebla na ścianie. Zapewniamy solidność i bezpieczeństwo świadczonych usług.

Składanie Mebli | Skręcanie Mebli

Korzystając z naszej propozycji mogą się Państwo skupić tylko i wyłącznie na planowaniu jak powinno wyglądać dane wnętrze. Jesteśmy po to, żeby realizować Państwa pomysły i marzenia związane z jego aranżacją. Istotne jest również to, że podczas składania mebli w mieszkaniach, domach, biurach, gabinetach czy salonach sprzedaży na terenie Warszawy i okolicznych miejscowości, dbamy o to, aby każda najmniejsza śrubka była dobrze przykręcona. Jest to szczególnie ważne dla rodziców, którzy urządzają pokoik dziecięcy. Jednak oczywiście wszyscy nasi klienci mogą mieć poczucie, że meble zostały zmontowane w idealny sposób. W trosce o komfort użytkowania złożonych przez nas rzeczy, przekazujemy również wskazówki na temat ich obsługi, pielęgnacji i konserwacji. Dzięki temu mogą służyć przez długie lata, pozostając w bardzo dobrym stanie. Jeśli jednak w międzyczasie zapadnie decyzja o zmianie wystroju, wówczas wystarczy nawiązać kontakt z firmą TRANS-PORTER, która zajmuje się montażem, demontażem oraz w razie potrzeby transportem mebli na terenie Warszawy i okolic.

Możliwość skorzystania z naszej oferty bywa bardzo istotna w przypadku braku odpowiednich umiejętności lub warunków fizycznych do przenoszenia i składania mebli. Taka sytuacja dotyczy między innymi pań, które nie chcą nadużywać uprzejmości znajomych mężczyzn, same jednak nie poradzą sobie z transportem i montażem mebli. Jednak pośród osób zwracających się do nas o pomoc znajdują się również dobrze zbudowani panowie, którzy po prostu wolą skorzystać z wygodnego oraz pewnego sposobu na bezpieczne przetransportowanie i umiejętne złożenie mebli przeznaczonych do mieszkania, domu, biura, gabinetu, magazynu itp. Dlatego chętnie skręcamy meble na terenie Warszawy, ale również innych miejscowości – wszędzie tam, gdzie przydatne jest tego typu wsparcie. Nie zajmujemy się jedynie składaniem wyposażenia kuchennego.

Salony meblowe, które decydują się na współpracę z nami mogą liczyć na pełną obsługę w zakresie logistyki, magazynowania, transportu oraz montażu mebli. Do nich należy tylko skuteczna sprzedaż. Najpierw odbieramy zakupione przez klientów meble z fabryki i przewozimy je do naszego magazynu, a następnie kontaktujemy się z nimi, żeby ustalić kiedy mamy dostarczyć zamówienie. Po przybyciu pod wskazany adres wnosimy je do mieszkania czy biura i dokonujemy montażu. W ramach współpracy z firmami zajmujemy się także ekspozycją mebli w salonach. Przywozimy je na miejsce, a następnie składamy zgodnie z przekazanym projektem.

Osoby i firmy, które miały już okazję korzystać z naszych usług doceniły profesjonalizm, doświadczenie, dokładność oraz szybką i sprawną realizację wszystkich zleceń, które mamy przyjemność wykonywać dla Państwa. Jeśli konieczny jest fachowy montaż mebli w obrębie Warszawy lub innych miejscowości czy to na potrzeby własne czy w ramach dokonanego zakupu mebli - Zapraszamy Do Kontaktu.