PRZECHOWALNIA MEBLI Warszawa

Przechowalnia mebli jest specjalnie dostosowanym magazynem do tego celu o metrażu 1000 m². Pomieszczenie magazynowe objęte jest profesjonalną ochroną oraz całodobowym monitoringiem. Utrzymywane jest ono w należytej czystości, panuje w nim optymalna temperatura oraz właściwa wilgotność powietrza, żeby warunki przechowywania mebli były jak najlepsze. Zatrudniamy wyłącznie wykwalifikowanych magazynierów, którzy zajmują się przyjmowaniem i wydawaniem przechowywanych mebli oraz innych przedmiotów. Dbają też o to, aby wszystkie one pozostawały w idealnym stanie.

  • Przechowalnia Mebli - Magazyn 1000 m2 na przechowywanie mebli
  • Przechowalnia Rzeczy - Powierzchnia magazynowa 1000 m2 na przechowywanie rzeczy
  • Przechowywanie Mebli każdego rodzaju z możliwością dojazdu i odebrania mebli od Państwa i następnie w dowolnym terminie ponownego dostarczenia na ten sam lub inny wskazany adres
  • Przechowywanie Rzeczy
  • Przechowywanie Mebli nowych z salonu i dostarczenie w innym terminie np. po zakończeniu remontu lub przeprowadzki

Przechowalnia Mebli i Rzeczy

Z naszej oferty, którą jest przechowalnia mebli i rzeczy w magazynie znajdującym się w lokalizacji Warszawa Włochy korzystają klienci indywidualni jak również Firmy, instytucje i urzędy oraz salony i sklepy meblowe. W tym ostatnim przypadku jest to zwykle element kompleksowej usługi, na którą składa się transport mebli dla klientów z fabryki do magazynu oraz rozwiezienie do wszystkich osób, które dokonały zamówienia. Każdy salon, który nawiązuje z nami współpracę może liczyć na informację w momencie, kiedy meble zostaną przyjęte do magazynu, a także na to, że skontaktujemy się ze wszystkimi jego klientami, żeby umówić się na przywiezienie zamówienia oraz wniesienie go do mieszkania czy biura. Zawsze kiedy jest taka potrzeba, wykonujemy również wnoszenie mebli i profesjonalny montaż na miejscu. Natomiast jeśli klienci salonów chcą odbierać swoje zamówienia samodzielnie - zapewniamy optymalne warunki przechowywania mebli przez cały rok, więc będą czekać tak długo, jak jest to potrzebne. Niewiele osób ma warunki do tego, żeby przetrzymywać przez pewien czas meble, z których w danym momencie nikt nie korzysta. Jednak w takiej sytuacji wystarczy kontakt z firmą Trans-Porter i już mamy do dyspozycji dla siebie potrzebną powierzchnię na wygodne przechowywanie mebli w mieście stołecznym Warszawa.

Więcej o Nas

Przechowanie mebli to dla wielu osób prywatnych rozwiązanie idealne. Korzystają z niego wówczas, gdy przeprowadzają się do nowego mieszkania lub domu, jednak nie mogą umieścić w nim od razu wszystkich swoich rzeczy. Czasami bywa również tak, że w ogóle brakuje na nie miejsca, jednak właściciel nie chce jeszcze ich sprzedawać i dlatego przechowywanie mebli w magazynie znajdującym się w lokalizacji Warszawa Włochy pozwala na szybki i łatwy dostęp do wszystkich w każdej chwili.w atrakcyjnych cenach i dogodne warunki zapewnia powiększona do 1000m2 własna przechowalnia mebli. Usługa polegająca na wynajmowaniu powierzchni magazynowej skierowana jest głównie do osób prywatnych, jednak chętnie podejmujemy również współpracę z firmami.

Przechowywanie Mebli Warszawa Włochy

Przechowalnia mebli na terenie Warszawy bywa optymalną opcją w przypadku osób, które remontują dom czy mieszkanie. Mogą wówczas zorganizować z naszą pomocą wywiezienie rzeczy na np. 2 tygodnie, a kiedy odnawiane pomieszczenia będą już gotowe, meble wrócą tam, gdzie stały. Kolejna sytuacja, w której skorzystanie z zewnętrznego magazynu może być trafionym rozwiązaniem, to zmiana miejsca zamieszkania. Nie zawsze da się przewieźć od razu wszystkie rzeczy do nowego lokum. Bywa, że jest ono mniejsze od dotychczasowego, wymaga jeszcze remontu lub nie zostało do końca opróżnione przez poprzednich właścicieli. Wystarczy wtedy zadzwonić lub napisać do nas, zarezerwować określoną powierzchnię oraz umówić się na odbiór mebli. Nasza przechowalnia mebli i rzeczy ma dogodną lokalizację Warszawa Włochy, a jej metraż wynosi 1000 m² objęty jest profesjonalną ochroną i całodobowym monitoringiem. Dbamy o to, żeby utrzymywany był w należytej czystości, a także by panowała w nim właściwa temperatura oraz wilgotność powietrza. Zatrudniamy wykwalifikowanych magazynierów, którzy przyjmują i wydają rzeczy, oraz pilnują, aby pozostawały w doskonałym stanie. Gwarantujemy, że zapewniane przez nas warunki przechowywania mebli są naprawdę najlepsze z możliwych.

Planujecie Państwo remont mieszkania czy biura i nie wiecie co zrobić z Meblami ? Najlepiej przechować w naszej przechowalni mebli. Jest to również wygodna opcja dla osób, które wyjeżdżają na pewien czas i nie chcą zostawiać swoich ulubionych mebli na wypadek np. kradzieży, zalania czy jakiegokolwiek innego zdarzenia losowego. Bywa też tak, że właściciel opuszcza mieszkanie na dłużej i planuje wynajem, ale bez mebli. Wówczas warto przewieźć je w pewne miejsce gwarantujące bezpieczne przechowywanie mebli nawet przez długi czas naszej nieobecności - oferta firmy Trans-Porter jest tania i elastyczna, bo zależy nam na tym, aby była jak najlepiej dopasowana do Państwa potrzeb. Po ustaleniu jaka powierzchnia magazynowa będzie niezbędna w danym przypadku, przyjeżdżamy pod wskazany adres, w razie potrzeby pomagamy w pakowaniu, odbieramy meble i przewozimy je do przechowalni. Potem w dowolnym momencie możemy dostarczyć Państwu całość lub wybrane meble. Niektórzy decydują się na odbiór osobisty, jednak z pewnością wygodniejszy jest profesjonalny przewóz mebli z możliwością wniesienia mebli do mieszkania, biura czy też jakiegokolwiek innego pomieszczenia na terenie Warszawy. Natomiast istnieje również możliwość umówienia się na odebranie, przechowanie, a następnie dostarczenie rzeczy do budynku lub lokalu w dowolnej miejscowości.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług polegających na przechowywaniu mebli i rzeczy - Wystarczy KONTAKT do nas i zarezerwować odpowiednią powierzchnię, a resztą zajmą się już nasi doświadczeni oraz profesjonalnie przygotowani do wykonywania swoich zadań pracownicy.