TRANSPORT MEBLI Warszawa

Transport mebli ze starego do nowego mieszkania lub domu albo które właśnie zostały zakupione w salonie lub sklepie wymaga odpowiedniej wiedzy, doświadczenia, wyposażenia oraz oczywiście odpowiedniego środka transportu. Podobnie zresztą jak przewóz rzeczy i dlatego zajmowanie się tym na własną rękę jest nie tylko trudne, ale często po prostu niemożliwe ponieważ "Jak przewieźć kilka sporych mebli samochodem osobowym w mieście stołecznym Warszawa?". Poza tym nawet jeśli uda się zdobyć wystarczająco obszerny pojazd, to wciąż pozostaje kwestia prawidłowego ich zabezpieczenia. Właśnie dlatego warto skorzystać z pomocy specjalistów. Jeżeli niezbędny jest transport mebli na terenie Warszawy i okolic to jesteśmy do dyspozycji! W razie potrzeby możemy umówić się także na realizację usługi w innym mieście czy poza granicami naszego kraju. W takich przypadkach należy jedynie uzgodnić to z nami z pewnym wyprzedzeniem. Firma TRANS-PORTER zatrudnia sprawdzonych pracowników posiadających wiedzę i odpowiednie doświadczenie w transporcie mebli, wiedzą jak należy prawidłowo zabezpieczyć ładunek, żeby w nienaruszonym stanie dojechały w wyznaczone miejsce. Nawet jeśli meble mają wyjątkowo duże gabaryty oraz są naprawdę ciężkie, nie stanowi to dla nas najmniejszego problemu. Dzięki umiejętnemu wykorzystaniu specjalnych wózków, pasów, taśm i folii, każdy mebel może być sprawnie przeniesiony oraz przetransportowany tam, gdzie klient sobie życzy. Podczas wykonywania swoich zadań nasi pracownicy nieustannie zwracają uwagę na to, aby nie uszkodzić żadnego przedmiotu czy pomieszczeń, w których pracują.
Transport i przewóz mebli odbywa się nowymi samochodami dostawczymi o przestrzeni ładunkowej kontenera 20 m³ oraz ładowności do 1,5 t. i są one objęte wszelkimi niezbędnymi rodzajami ubezpieczeń w tym OCP odpowiedzialności cywilnej przewoźnika. Wszystko to pozwala na fachowy i terminowy przewóz mebli nie tylko w obrębie miasta stołecznego Warszawa oraz województwa mazowieckiego ponieważ przyjmujemy zlecenia do dowolnej lokalizacji w kraju czy zagranicą na transport mebli.

  • Transport i Przewóz Mebli dla Osób Prywatnych, Firm i Urzędów
  • Transport i Przewóz Mebli z mieszkania, domu, biura, lokalu, magazynu
  • Transport Mebli dla Salonów i Sklepów Meblowych
  • Transport i Przewóz Rzeczy

TRANSPORT MEBLI OD 150 ZŁ

ZAPRASZAMY

Więcej

Transport mebli w Warszawie i okolicach zamawiają najczęściej osoby prywatne, które po dokonaniu zakupu w salonie meblowym chcą przetransportować stół, kanapę, fotele itp. do swojego domu lub mieszkania oraz nie muszą organizować samodzielnie samochodu i pomocy przy wnoszeniu rzeczy ani korzystać z oferty transportowej sklepu. Wystarczy umówić się z nami, by mieć zapewniony punktualny przyjazd efektywnej oraz silnej ekipy, która zajmuje się na co dzień tylko czynnościami takimi jak transport i wnoszenie mebli i która również w razie potrzeby wykona ich montaż. Współpracujemy także z rozmaitymi firmami oraz instytucjami, które chcą właściwie wyposażyć biura, gabinety, sale konferencyjne czy szkoleniowe. Zależy im na tym, aby meble dotarły do nich ze sklepu w idealnym stanie oraz zostały niezwłocznie ustawione w konkretnych miejscach, by jak najszybciej można było rozpocząć lub wznowić pracę. Nasi zleceniodawcy to firmy i instytucje z Warszawy oraz całego województwa mazowieckiego. Ponadto, o czym już była mowa powyżej, możliwy jest transport mebli do innych miast, a nawet państw.

PRZEWÓZ MEBLI WARSZAWA

Przewóz mebli i rzeczy świadczymy zazwyczaj klientom w takich momentach jak przeprowadzka czy poważny remont, ponieważ prawie zawsze wiąże się to z koniecznością przenoszenia i zwykle również przewożenia mebli. W związku z tym należy znaleźć chętnych do pomocy, spory samochód, a czasem potrzebne bywa pomieszczenie, w którym zmieszczą się wszystkie rzeczy - dlatego najprościej zamówić firmę TRANS-PORTER gwarantującą szybki i bezpieczny przewóz mebli oraz wniesienie jak również w razie problemów wykonamy montaż. Zapewniamy, że jeśli zdecydują się Państwo na nasze usługi to nie musicie już przeszukiwać ofert na "przewóz mebli Warszawa" bo naprawdę warto wybrać właśnie nas! Tym bardziej, że w razie gdyby niezbędna była przechowalnia mebli lub rzeczy na chwilę czy dłużej to zawsze zaproponujemy nasz magazyn, który jest odpowiednio przygotowany i zabezpieczony dla mebli i rzeczy.

Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby, które szukają i oczekują kompleksowej obsługi, jeżeli chodzi o bezpieczny przewóz mebli na terenie Warszawy i okolic. Z radością odpowiemy na rozmaite pytania, a następnie zarezerwujemy czas oraz samochód, żeby wykonać Państwa zlecenie. Wtedy też przekonacie się o tym, że faktycznie jesteśmy niezawodni. Natomiast zdajemy sobie z tego sprawę, że na etapie wybierania usługodawcy oferującego przewóz mebli cennik bywa elementem decydującym. Osoby i firmy, które miały już okazję korzystać z naszych usług doceniły profesjonalizm, doświadczenie, dokładność oraz szybką i sprawną realizację wszystkich zleceń, które mamy przyjemność wykonywać dla Państwa.

TRANSPORT MEBLI CENNIK

Firma TRANS-PORTER działa równolegle w wymagającej branży meblowej i jako wysokiej jakości partner salonów oferujemy umowy na kompleksową obsługę oraz stałą współpracę dla której CENNIK ustalany jest indywidualnie i dotyczy transport mebli, które zostały zamówione przez klientów bezpośrednio z fabryki do naszego dużego magazynu, położonego w Warszawie. W ramach usługi kontaktujemy się ze wszystkimi osobami, które nabyły meble i umawiamy dogodny termin na ich przewiezienie oraz wniesienie do mieszkania bądź biura. Jeździmy również do klientów, którzy złożyli reklamację. Niewątpliwie w przypadku salonów proponujących darmowy transport mebli w obrębie Warszawy, a także montaż mebli i demontaż, profesjonalne zrealizowanie tej usługi wpływa na opinię o sklepie meblowym. Można więc powiedzieć, że jest ono elementem dobrej strategii marketingowej, bo zadowoleni klienci na pewno będą polecać dany sklep swoim znajomym lub sami jeszcze do niego wrócą. Dlatego każdy salon meblowy powinien mieć sprawdzonego i godnego zaufania współpracownika w postaci przedsiębiorstwa transportowego. Transport mebli w Warszawie wykonujemy dla wielu salonów i sklepów meblowych - dlatego żeby przekonać się o tym, że powierzenie go właśnie nam jest opłacalne - wystarczy kontakt telefoniczny i krótka rozmowa na temat kosztów danego zlecenia. Proszę wpisać „transport mebli Warszawa cennik" do wyszukiwarki Internetowej i przejrzeć kilka ofert, jednak obsługiwani przez nas klienci cenią sobie też bardzo nasze kompetencje, doświadczenie oraz dokładność. Zapraszamy osoby prywatne, firmy i instytucje, które mają wysokie wymagania, jeśli chodzi o transport i przewóz mebli w Warszawie - ponadto z przyjemnością podejmiemy współpracę z kolejnymi salonami meblowymi. Jeśli szukają Państwo rzetelnego partnera, który pomoże Wam kształtować pozytywny wizerunek przedsiębiorstwa, postawcie na nas! Bez wątpienia uda nam się ustalić takie warunki obsługiwania zleceń, polegających na transporcie mebli na terenie Warszawy, które w pełni zadowolą Państwa jako salon meblowy, klientów zaopatrujących się w nim oraz nas.