TRANSPORT PIANIN

Transport pianina to usługa która wymaga doświadczenia i odpowiedniego silnego podejścia ponieważ to bardzo cenne, a jednocześnie ciężkie przedmioty. W związku z tym kiedy konieczne jest przetransportowanie jednego z tego typu instrumentów, trzeba zadbać o stworzenie warunków, które zapewnią całkowite bezpieczeństwo przewozu. Dzięki naszej wiedzy oraz wieloletniemu doświadczeniu w świadczeniu usług takich jak transport i przewóz mebli dzisiaj możemy zagwarantować Państwu profesjonalny przewóz pianina w mieście stołecznym Warszawa, natomiast istnieje również możliwość umówienia się na odbiór lub dostarczenie instrumentu do budynku czy lokalu znajdującego się w innym mieście lub nawet za granicą. Jednak większość realizowanych przez nas zleceń dotyczy transportu Pianin w obrębie Warszawy i okolic, ponieważ tutaj znajduje się nasza przechowalnia mebli oraz siedziba firmy TRANS-PORTER.

Przewóz Pianin Warszawa

Przewóz pianina wymaga skorzystania z odpowiedniego do tego celu profesjonalnego pojazdu oraz metod zabezpieczających przed przemieszczaniem się oraz przed uszkodzeniem tak wyjątkowego instrumentu jak pianino. Samodzielny transport pianina czy to w obrębie Warszawy, czy też na większą odległość, jest naprawdę trudny i ryzykowny. Poza tym prawidłowe zabezpieczenie pianina nie jest wcale takie proste i oczywiste, jak może się komuś wydawać. W związku z tym po co ryzykować, że instrument ulegnie zniszczeniu? Lepiej od razu skontaktować się z nami - Zajmiemy się w fachowy sposób wszystkimi czynnościami, które są niezbędne do tego, aby zorganizować sprawny transport pianina pomiędzy lokalizacjami znajdującymi się w Warszawie lub oddalonymi od siebie nawet o wiele kilometrów.

Transport i Przewóz Fortepianów

Transport Fortepianów to usługa czasochłonna która jest jeszcze bardziej skomplikowana, ponieważ zorganizować należy odpowiednio duży samochód oraz większą pomoc by przenieść do niego instrument. Zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w przewożeniu przedmiotów o dużych gabarytach. Doskonale wiedzą jak należy je zabezpieczyć, aby w nienaruszonym stanie dojechały w wyznaczone miejsce. Dzięki umiejętnemu wykorzystaniu specjalnych wózków, pasów, taśm i folii, każde pianino czy fortepian może być sprawnie przeniesiony oraz przewieziony tam gdzie Klient sobie życzy. Podczas wykonywania swoich zadań nasi pracownicy zwracają uwagę na to, aby nie uszkodzić żadnego instrumentu czy pomieszczeń, w których pracują. W przypadku szczególnie odpowiedzialnym, a takim własnie jest transport Fortepianu - zawsze zachowują szczególną ostrożność, cały czas pamiętają też o tym, iż mają do czynienia z przedmiotem, który wymaga specjalnej troski, niezawodnego zabezpieczenia oraz właściwych warunków przewozu. Ponadto dysponujemy nowymi samochodami dostawczymi o przestrzeni ładunkowej kontenera 20 m³ oraz ładowności do 1,5 t. Są one objęte wszystkimi niezbędnymi rodzajami ubezpieczeń, w tym OCP, czyli odpowiedzialności cywilnej przewoźnika. Wszystko to pozwala na fachowy oraz bezpieczny transport Fortepianów w obrębie miasta Warszawa.

Szukacie Państwo specjalistów jeżeli chodzi o Transport Pianin i Fortepianów w mieście stołecznym Warszawa ? Bez względu na to czy chodzi o Pianino czy Fortepian, a także czy instrument ma być dostarczony w miejsce publiczne czy prywatnego mieszkania, chętnie się tym zajmiemy. Nie boimy się wyzwań polegających na wniesieniu Pianina czy Fortepianu na jedno z wyższych pięter bez windy - wystarczy KONTAKT do firmy TRANS-PORTER.